רועי טל

רועי בן דליה ודוד טל נולד בגבעת-ברנר בשנת 1975 נפל בעת מילוי תפקידו ב-30 למרץ 1997 

רועי טל נולד ב- 1975 בגבעת ברנר, בן שלישי לדליה ודוד, אח של יריב ואיתי. רועי סיים את ב”ס האזורי בגבעת ברנר. ברוך כישרונות, שלח ידו בנגינה וכתיבה. צורפו בו שובבות וכובד ראש, הומור, חקרנות וסקרנות. אהוב מאד על חבריו, בהיר שכל ומבט.

רועי עסק גם בספורט בענפי הטניס והכדורסל. רועי יצא לשנת שירות בתנועת ‘המחנות העולים’ בחיפה. בנובמבר 1994 התגייס לצה”ל ושירת בחיל השריון בפלוגת הסיור של חטיבה 7, כשנתיים וארבעה חודשים.

בשלהי חודש נובמבר 1994 התגייס לצה”ל ושירת בחיל השריון בפלוגת הסיור של חטיבה 7, כשנתיים וארבעה חודשים. רועי היה סייר-חובש מקצועי ומציל. מפקד הפלוגה בה שירת תיאר אותו: “חייל שנון ויצירתי, ציניקן בעל זווית ראייה ייחודית למציאות הישראלית. בעל מודעות גבוהה למתרחש ביחידה, ואכפתיות גבוהה לצוותו וליחידתו. מילא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. רועי התווה קצב משלו לדברים ולא זרם עם הדברים על פי הקצב שלהם. הוא היה בהחלט תופעה יוצאת דופן”.

מפקד היחידה בה שירת רועי כתב למשפחה במכתב התנחומים: “רועי שירת ביחידה כסייר-חובש, וביצע את תפקידו במסירות ובמצוינות מקצועית, שכה אפיינה אותו. תמיד נזכור את רועי עם שמחת החיים והחיוך, ואת אהבתו המיוחדת לצוותו וליחידתו”.

ביום כ”א באדר ב’ תשנ”ז (30.3.1997) נפל רועי בעת מילוי תפקידו, בתאונת דרכים שאירעה ברמת הגולן, בסמוך לחניון יהודיה. בן עשרים ואחת היה רועי בנופלו. הובא למנוחות בבית העלמין בקיבוצו, גבעת ברנר. הותיר אחריו הורים ושני אחים. לאחר נפילתו הועלה רועי לדרגת סמל ראשון.

 

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן